Ekrany diodowe

Reklama podobnie jak życie we współczesnych czasach ulega ciągłym ulepszeniom. Tak jak cały szereg narzędzi umożliwia nam bardziej efektywne funkcjonowanie w otaczającym nas świecie, tak w marketingu zyskujemy nowe możliwości skuteczniejszego docierania do odbiorców.

Ekrany LED powszechnie uznaje się za następcę technologicznego papierowych billboardów, warto dodać, że następcę oferującego znacznie większe możliwości. Dzięki telebimom umieszczonym w przestrzeni miejskiej zyskujemy szansę nie tylko zaistnieć w wielkim formacie ale także w ramach jednej powierzchni stworzyć przestrzeń promocji dla kilku marek – i to bez względu na warunki atmosferyczne czy porę roku.

Nośniki doskonale nadają się zarówno do akcji wizerunkowych jak i produktowych- w odróżnieniu od standardowego OOH na LED’ach możemy błyskawicznie podmienić materiał promocyjny. Dodatkowo stwarzają możliwość organizacji akcji opartych o bezpośrednią interakcję z widownią - konkursy sms, aktywności via bluetooth bądź kody QR.

Ekrany LED znajdują swoje zastosowanie nie tylko jako nośniki reklamowe w przestrzeni miejskiej. W zależności od parametrów ekranu możemy ich używać jako telebimy na koncertach, wydarzeniach publicznych bądź plenerowych, a także jako wsparcie imprez typu event.. Prosta konstrukcja oparta o energooszczędne oraz łatwe w wymianie diody, klarowny system klasyfikacji poprzez rozdzielczość mierzoną w pixelach i technologiczne ułatwienie montażowe w postaci paneli LED’owych zamkniętych w prostopadłościanach nazywanych kabinetami, z prostotą równą budowaniu domu z klocków umożliwiają skonstruowanie doskonałego i co więcej niezwykle skutecznego narzędzia reklamy.

O zaletach samych LED’ów było już wiele. Dlaczego Dot Display? Bo większość rozwiązań które oglądamy w miastach i na koncertach została przez nas gruntownie przetestowana. Bo proponowane gotowe systemy są owocem 6 letniego doświadczenia w branży i prawdziwej pasji z jaką rozwijamy oferowane rozwiązania.

Każdy potrzebuje czegoś innego. Systemy DotDisplay zwyczajnie to dają.